TÜFAD İstanbul Şubesi Anadolu Yakasında İftar Verdi
 • Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) İstanbul Şubesi, Anadolu Yakasında ikamet eden Üyeleri için Kartal Titanic Otel'de iftar organizasyonu düzenledi.

  Ekleme: 21-06-2016 Bu Haber 339 kez okundu.

  Yaklaşık 350 Antrenörün katıldığı yemeğe TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Rıza Çavışoğlu ve Yönetim Kurulu, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali M. Tanrıyaşükür, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, Kartal Kulüpler Birliği Başkanı Naser Süleymanoğlu, İASKF Yöneticisi Osman Ünal, Kartal İski Şube Soğanlık Şube Müdürü Mustafa Özkul, Bölgesel Hakem Kurulu üyesi Adil Uçankan ve Antrenörler katıldılar. Sunuculuğunu Ufuk Gersman’ın yaptığı yemekte iftar duasını Antrenör Adem Biber yaptı.

  TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Rıza Çavuşoğlu yemekte yaptığı konuşmada, "1 yıl kadar yaptığımızda evvel Genel Kurulumuzda bizlere güvenen siz değerli üyelerimize teşekkür ederim. Sevgili dostlar, Yönetim Kurulu olarak çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Allah bu güzel iftar programlarının devamını nasip etsin" dedi.    

  TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali M. Tanrıyaşükür ise salondakileri selamlayarak başladığı konuşmasında "Sizlerle birlikte olmak bize haz veriyor. Bu güzel gecenin tertiplenmesine katkı sunan Başkan ve Yöneticilere teşekkür ediyorum. İnşallah kura çekimlerinde beraber olduğumuz zaman veya eğitimlerde birlikte olduğumuz zaman sizlerle paylaşacağımız çok şey var. Sizler, öğretmenler kadar değerli, geleceğin teminatı olan çocukların beden terbiyesine yön veren, onların sosyal ve kültürel imkânlarını geliştiren ve ülkemize faydalı insan olabilmesinin çalışmasını yapıyorsunuz. Bu nedenle her birinize teşekkür ediyorum." diye konuştu.         

  Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ali Apaydın da konuşmasında "Türk sporunun çok değerli Antrenörleri, sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bu iftarı düzenleyen TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı ve Yöneticilerine teşekkür ediyorum. Belediye başkan yardımcılığının yanı sıra, sporu çok seven birisiyim. Sporcunun duygularını anlayabiliyorum. Her şeyden önce iyi insan, ahlaklı insan olmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Sonuçlar geçicidir, ancak örnek davranışlar tarihten silinmez. Tüm Antrenörlerimize sonuçtan önce Fair-Play konusunda örnek davranışlar sergileyen sporcular yetiştirmesi konusunda ricam olacak. Bu güzel günlerin artarak devam etmesini diliyorum." şeklinde duygularını belirtti.

  Öner YIĞRIK

Reklam Alanı
HABERLER

© 2016 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.