TÜFAD İstanbul İftarında Antrenörler Ödüllendirildi
 • Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İstanbul Şubesinin Grand Cevahir Otel’de düzenlediği iftar yemeğinde başarılı Antrenörler unutulmadı.

  Ekleme: 04-07-2016 Bu Haber 452 kez okundu.

  Göreve geldiği 2012 yılından bu yana iftar yemeklerini geleneksel hale getiren ve İstanbul’un her iki kıtasında da iftar yemekleriyle Antrenörler ile bir araya gelen TÜFAD İstanbul Şubesinin Avrupa Yakası iftarına çok sayıda Antrenörün yanı sıra, seçkin davetliler katıldı.      

  İftar programına, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Doping Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ahmet Araman, Teknik Direktörler Giray Bulak, Ziya Doğan, Güvenç Kurtar’ın yanı sıra, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, TFFHGD İstanbul Şubesi Başkanı Alparslan Dedeş, İstanbul Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül, İASKF Yöneticileri, Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) temsilcileri, eski ve yeni Hakemler, TFFHGD İstanbul Şubesi eski Başkanı İlhan Erdem, FİFA yardımcı eski Hakemi Binali Kartal, İl Hakem Kurulu eski Üyesi Hüseyin Darıcı, Kulüp Başkanları ve Antrenörler katıldı.    

  TÜFAD İstanbul Şubesi Yöneticilerinin konuklarıyla özel olarak ilgilendikleri iftar programında 2015-2016 sezonunda Alt Yapı Kategorilerinde takımlarını Türkiye Şampiyonasına taşıyan teknik adamlar ile Büyükler kategorisinde şampiyonluk yaşayan tüm Antrenörler şilt ile onurlandırıldı. Kocaelispor’u Bölgesel Amatör Ligden 3. Lige taşıyan ve İstanbul Antrenörü olan Ergun Ortakçı da ödüle layık görülürken, TFF İstanbul İl Başkanı Ali M. cenazesi olması nedeniyle yemeğe katılamadı ancak Başkan Tanrıyaşükür’ün mesajı salondakilere iletildi.      

  TFFHGD İstanbul Şubesi’nin ilk defa tertiplediği ödül törenini Ufuk Gersman sunarken, Yöneticiler şiltlerin dağıtımı esnasında hep birlikte görev aldılar. Halit Önsen’in tertiplediği ödül dağıtımı Antrenörlerin beğenisi kazanırken, TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Rıza Çavuşoğlu, konuşmasında Antrenörlerin her zaman yanında olduklarını ve yanlarında olacaklarına vurgu yaptığı konuşmasında, Antrenörlere teşekkür etti.

  Ali Kemal DEMİR

  Foto Galeri'nin devamı için tıklayınız..

Reklam Alanı
HABERLER

© 2016 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.