SAL'da Gruplar Belli Oldu
  •      İstanbul Süper Amatör Lig'de 2016-2017 sezonu grupları, İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılan kura çekiminin ardından belli oldu.

    Ekleme: 23-08-2016 Bu Haber 1102 kez okundu.

    İstanbul Süper Amatör Lig'de 2016-2017 sezonu grupları, İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılan kura çekiminin ardından belli oldu.      

    TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı kuraya ait statüler şöyle;

    - 2016-2017 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig'de 35 ilçeden 102 takım mücadele edecek.

    - Beşyüzevlerspor, Pendikgücüspor, Kartal Elçispor, Reşitpaşaspor, Selimpaşaspor ve İstanbul Kastamonuspor'un lige katılmayacağı açıklandı.

    - Gruplarda son 3 sırayı alan toplam 30 takım, 1. Amatör Lig'e düşecek.

    - Gruplarda ilk iki sırayı alacak takımlar SAL Klasman Grubu'na yükselecek.

    1.GRUP

    1- Yücespor

    2- İstinyespor

    3- Kartal Belediyespor

    4- Nişantaşı FK

    5- Topçularspor

    6- Esentepe Adıyaman

    7- Okspor

    8- Mustafakemalpaşaspor

    9- Irmakspor

    10- Davutpaşaspor

    11- Kanlıcaspor

    2.GRUP

    1- Ortaçeşmespor

    2- Bostancıspor

    3- Selimiyespor

    4- Sultanbeylispor

    5- Bakırköyspor

    6- Vardarspor

    7- Ömerli Köyü

    8- Küçükköyspor

    9- Küçükçekmecespor

    10- Dolayobaspor

    11- Mahmutbeyspor

    3.GRUP

    1- Kestanelikspor

    2- Galataspor

    3- Kadırgaspor

    4- Paşabahçespor

    5- Gazi Mahallesi SK

    6- 1924 Yeniköyspor

    7- Kuruçeşmespor

    8- Yeşilpınarspor

    9- Kuştepespor

    10- Merkezefendispor

    4.GRUP

    1- Büyükçekmecespor

    2- Batı Trakya

    3- Çıksalın

    4- İzzettinspor

    5- Çubukluspor

    6- Zara Ekinlispor

    7- Dudulluspor

    8- Dikilitaşspor

    9- İstanbul Güngörenspor

    10- Esenyurtspor

    5.GRUP

    1- Çayırbaşıspor

    2- Kocasinanspor

    3- Bağcılar Güneşlispor

    4- Alibeyköy Parsellerspor

    5- Kaynarcaspor

    6- İstanbul Beylikdüzüspor

    7- Yahya Kemal İY

    8- Osmaniye İstiklalspor

    9- Mecidiyeköyspor

    10- Tuzla Şifaspor

    6.GRUP

    1- İFA

    2- Sultanbeyli Uzunderespor

    3- Şafakspor

    4- Taksimspor

    5- Çamlıcaspor

    6- Gülsuyuspor

    7- İstanbul Bafraspor

    8- Şile Yıldızspor

    9- 1877 Alemdağspor

    10- İstanbulspor Kulübü

    7.GRUP

    1- Yıldırım Bosnaspor

    2- Kurtköyspor

    3- Albayrakspor

    4- Ramispor

    5- Yeldeğirmenispor

    6- Ortaköyspor

    7- Soğuksuspor

    8- Sütlücespor

    9- İhsaniyespor

    10- Yenibosnaspor

    8.GRUP

    1- İstanbul Konyaspor

    2- Altıntepsi Makel AŞ

    3- Bahçelievler Gümüşhane

    4- Avcılar Belediye Gençlikspor

    5- Yeşilova Esnafspor

    6- İstanbul Siirtspor

    7- Bağlarbaşı

    8- Öznakkaşspor

    9- Feriköyspor

    10- Beykozspor 1908

    9.GRUP

    1- Karabekirspor

    2- Ayazağaspor

    3- Hasköyspor

    4- Pazariçi Köprülüspor

    5- Esenler Tokatspor

    6- Çeliktepespor

    7- İstanbul Malatyaspor

    8- İkitellispor

    9- Başakşehir Kartalspor

    10- Anadolu Hisarı İY

    10.GRUP

    1- Sekbanlarspor

    2- Alibeyköyspor

    3- İstanbul Sinopspor

    4- Leventspor

    5- Gürpınarspor

    6- Yeniköyspor

    7- Arnavutköy Belediyespor

    8- İstanbul Mesudiyespor

    9- Yeşilköyspor

    10- Beyoğlu Yeniçarşı

    Kaynak: Yerel Futbol

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
Reklam Alanı
HABERLER
 
© 2017 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.